Клейка малярська стрічка відрізняється від інших самоклеючих стрічок матеріалом і ступенем адгезії клейового шару, що і визначає сфери її використання.

Щоб матеріал в повній мірі виконував свої завдання, важливо знати, як правильно вибрати і використовувати малярний скотч.

Властивості малярного скотча

Малярська стрічка - скотч виготовляється з крепованого паперу, стійкого до впливу лако-фарбових матеріалів і розчинників. Завдяки рифленій структурі, папір частково вбирає рідину і не дає їй стікати.

В якості клейкої основи використовується каучуковий клей, який має низьку адгезію. Стрічка досить добре прилипає до різних поверхонь, включаючи шорсткі, але легко видаляється, не залишаючи слідів клею.

Паперовий скотч витримує експлуатацію при температурах від -10 до + 1000С без втрати властивостей. Тому його можна використовувати в холодних приміщеннях і там, де обклеєна скотчем поверхня буде піддаватися нагріванню (наприклад, сушка стін промисловим феном).

Сфери використання малярного скотча

При виконанні будівельних, малярних, фарбувальних або декоративних робіт малярський скотч використовується для захисту сусідніх поверхонь від монтажної піни, штукатурки або лакофарбових матеріалів.

Креп-стрічку можна використовувати замість трафарету. З її допомогою можна окреслити межі зони фарбування на стіні, автомобільному кузові та інших поверхнях. Оскільки малярська стрічка досить гнучка, з її допомогою можна створювати як прямі, так і криві лінії.

При свердлінні кахельної плитки та інших гладких матеріалів за допомогою малярного скотча можна намітити точку входу свердла і запобігти його ковзанню.

За допомогою малярного скотча можна заклеїти на зиму вікна, закріпити на стіні новорічні гірлянди, склеїти зібрані в картину пазли. Сфери використання клейкої креп-стрічки практично безмежні і залежать виключно від вашої фантазії і винахідливості.

Особливості вибору і застосування малярської стрічки

У продажу є клейка паперова стрічка різної ширини, товщини і щільності намотування. Для виконання більшості завдань підходить малярська стрічка товщиною 115-125 мікрон. Ширина скотча становить від 19 до 75 мм. Більш широка стрічка підходить для захисту поверхонь, якщо оздоблювальні або фарбувальні роботи будуть проводитися великими валиками або щітками, а тонку стрічку зручніше використовувати для розмітки поверхонь при фарбуванні.

Щоб малярський скотч добре приклеївся до поверхні, вона повинна бути чистою і сухою. Тому перед використанням клейкої стрічки з поверхні рекомендується видалити вологу і будь-які забруднення.

При наклеюванні стрічки рекомендується злегка пройтися долонею або валиком по всій довжині, що забезпечить хорошу проклейку і відсутність не приклеєних ділянок.

Незважаючи на те, що малярський скотч має низьку адгезію, його не можна надовго залишати на поверхні. Стрічку потрібно акуратно зняти відразу після того, як будівельні матеріали або фарба злегка підсохнуть.

Щоб малярська стрічка не втратила своїх властивостей, її потрібно зберігати в сухому не дуже теплому приміщенні без прямого попадання сонячних променів.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"