«Glory Front» - якісні пакувальні матеріали від виробника

Кожна велика історія починається з двох людей, маючих спільну мету. Історія нашої компанії починається у 2012 році. Саме тоді, у Вінниці, двома друзями було засновано компанію «Glory Front» та випущено перші зразки матеріалів для пакування, а саме, стретчу та скотчу. З 2015 року компанія «Glory Front» почала розширювати свій вплив у регіонах по всій країні. На сьогодні - це команда спеціалістів з бездоганною репутацією та більш ніж 7-річним досвідом роботи у сфері пакувальних матеріалів.

Ми виробляємо найбільш затребувані варіанти пакувальних матеріалів, які користуються попитом по всій країні. Наша продукція використовується на виробничих підприємствах, у харчовій та косметологічній галузях, у будівництві та логістиці. Перехід на онлайн-торгівлю збільшує потребу в поштових відправках товарів, для яких якісне пакування стає гарантією збереження товарного виду і властивостей.

Маючи власне виробництво, можемо гарантувати контроль якості та потрібні партіі пакувальних матеріалів, а ціна від виробника завжди радує доступністю. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

 Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"