Малярський скотч

11.50 грн/шт.
Детальніше
1656.00 грн / 144 шт.

15.00 грн/шт.
Детальніше
1620.00 грн / 108 шт.

18.00 грн/шт.
Детальніше
1620.00 грн / 90 шт.

23.50 грн/шт.
Детальніше
1692.00 грн / 72 шт.

29.50 грн/шт.
Детальніше
1593.00 грн / 54 шт.

43.00 грн/шт.
Детальніше
1548.00 грн / 36 шт.

Малярський скотч - зручний захист поверхонь від фарби

При будь-яких малярних роботах дуже важливо провести фарбування так, щоб на сусідніх поверхнях не залишилися сліди фарби. Домогтися цього буває складно, особливо якщо фарбувальні роботи проводяться за допомогою широких валиків або фарбопульта. У цьому випадку на допомогу приходить малярська стрічка, більш відома як малярський скотч.

Для чого потрібен малярський скотч

Сфери застосування малярської стрічки обумовлені її характеристиками. Вона має паперову основу з шорсткою структурою, завдяки чому стрічка може вбирати фарбу або іншу рідину і не дає їй стікати. На внутрішню сторону стрічки нанесений клейовий шар, який відрізняється невисокою адгезією. Незважаючи на те, що скотч відмінно зчіплюється з будь-якими гладкими і пористими поверхнями, після наклеювання малярська стрічка легко видаляється без слідів клею на поверхні.

 

Малярський скотч може використовуватися для формування кордонів і трафаретів в області фарбування при виконанні малярних і декоративних робіт. Також він використовується для захисту сусідніх поверхонь від попадання фарби, штукатурки, монтажної піни та інших матеріалів, які використовуються в ремонтно-будівельних роботах.

Важливі особливості малярного скотча

Крім перерахованих характеристик, малярний скотч має кілька додаткових переваг:

  • Мікрогофрована основа скотча вбирає в себе рідини частково, тому вона не промокає наскрізь, що виключає забруднення закритих поверхонь.
  • Матеріал є стійким до різних лако-фарбових покриттів і розчинників, тому при виконанні робіт його структура не порушується.
  • Малярська стрічка є термостійкою і витримує експлуатацію за температур від -10 до + 100 С.
  • При використанні малярного скотча не доведеться використовувати ножиці, оскільки стрічка не стійка до кромки розривів, тому її можна легко розірвати руками. При цьому вона досить міцна на розтягнення, випадкові пориви виключені.

Якісний малярський скотч за доступною ціною

У нашому магазині ви можете купити малярську стрічку товщиною 114 мкм, що має достатню міцність і гарну адгезію. Стрічка має довжину намотування 50 м і відрізняється шириною. Можна вибрати тонкий або широкий скотч шириною від 19 до 75 мм.

Ми гарантуємо високу якість представленої на сайті продукції, а також швидку відправку купленого малярного скотча в будь-який регіон України.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"