Одними з найчастіше застосовуваних розхідників у торгівлі є термоетикетка і касова стрічка.

Упаковка – це матеріал, за допомогою якого навколо товару або інших предметів створюється захисна оболонка, що забезпечує надійне зберігання, транспортування та використання вмісту.

Зіп пакети для упаковки – це щільні прозорі поліетиленові пакети з особливим видом застібки.

Стрейч - плівка – це еластичний пакувальний матеріал, який має гарну розтяжність. Плівка виготовляється з полімерів та співполімерів етинолу, що володіють гарною гнучкістю та здатністю до зміни форм.

У кожному будинку є скотч, і навіть дитина знає, навіщо призначена ця клейка стрічка. З її допомогою можна запечатувати коробки, склеювати та приклеювати різні предмети або проводити їх тимчасовий ремонт.

Стрейч-плівка – це якісний та недорогий пакувальний матеріал, виготовлений на основі поліетилену та його кополімерів. Матеріал широко використовується в багатьох сферах діяльності, у тому числі й у будівництві.

Скотч – це клейка стрічка, призначена для запечатування коробок та іншої тари. Він часто використовують у складському господарстві, дозволяючи вирішувати безліч завдань.

Уявити сучасне життя без кур'єрських пакетів практично неможливо. Цей вид упаковки використовується фізичними та юридичними особами.

Самоклеючі етикетки з'явились в 30-х роках ХХ століття. Початківець бізнесмен С.Евері був винайдений метод, за допомогою якого на етикетки наносили клейовий шар, що не висихав при взаємодії з повітрям.

Кожному знайома бульбашкова плівка, яка використовується для упаковки різних товарів з метою з захисту під час транспортування. Також вона широко застосовується в побуті, сільському господарстві, будівництві та інших сферах.

Клейка малярська стрічка відрізняється від інших самоклеючих стрічок матеріалом і ступенем адгезії клейового шару, що і визначає сфери її використання.

Прямий термодрук - широко поширений метод нанесення інформації на самоклеючі рулонні етикетки.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"