У кризові часи, коли купівельна спроможність значно знижується, виробник і продавець замислюється над тим, як знизити собівартість продукції.

В ідеалі кожна посилка повинна доходити до одержувача в цілісності та безпеці. На жаль, часто посилки приходять у незадовільному стані.

Електронна комерція назавжди змінила вигляд роздрібної торгівлі, і кількість покупок через Інтернет зростає з кожним днем.

Одними з найчастіше застосовуваних розхідників у торгівлі є термоетикетка і касова стрічка.

Упаковка – це матеріал, за допомогою якого навколо товару або інших предметів створюється захисна оболонка, що забезпечує надійне зберігання, транспортування та використання вмісту.

Зіп пакети для упаковки – це щільні прозорі поліетиленові пакети з особливим видом застібки.

Стрейч - плівка – це еластичний пакувальний матеріал, який має гарну розтяжність. Плівка виготовляється з полімерів та співполімерів етинолу, що володіють гарною гнучкістю та здатністю до зміни форм.

У кожному будинку є скотч, і навіть дитина знає, навіщо призначена ця клейка стрічка. З її допомогою можна запечатувати коробки, склеювати та приклеювати різні предмети або проводити їх тимчасовий ремонт.

Стрейч-плівка – це якісний та недорогий пакувальний матеріал, виготовлений на основі поліетилену та його кополімерів. Матеріал широко використовується в багатьох сферах діяльності, у тому числі й у будівництві.

Скотч – це клейка стрічка, призначена для запечатування коробок та іншої тари. Він часто використовують у складському господарстві, дозволяючи вирішувати безліч завдань.

Уявити сучасне життя без кур'єрських пакетів практично неможливо. Цей вид упаковки використовується фізичними та юридичними особами.

Самоклеючі етикетки з'явились в 30-х роках ХХ століття. Початківець бізнесмен С.Евері був винайдений метод, за допомогою якого на етикетки наносили клейовий шар, що не висихав при взаємодії з повітрям.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"