Повітряно - бульбашкова плівка

800.00 грн/шт.
Детальніше
800.00 грн / 1 шт.

Повітряно - пузирчата плівка - легка та надійна упаковка

На сучасному ринку представлена ​​велика кількість різноманітних пакувальних матеріалів, серед яких особливе місце займає повітряно-бульбашкова плівка. Завдяки своїм унікальним властивостям цей вид упаковки забезпечує підвищену безпеку предметів, що не може забезпечити жоден інший матеріал.

Особливості та переваги пузирчатої плівки

Цей тип пакувального матеріалу являє собою гладенькі полімерні листи, всередині яких знаходяться повітряні кишені. Саме ці бульбашки повітря забезпечують основні характеристики та переваги повітряно - бульбашкової плівки.

Повітряні бульбашки створюють надійний бар'єр від вібрацій і різких ударів, приймаючи механічне навантаження на себе. Оскільки бульбашок багато, і вони розміщені поруч один з одним, навіть якщо одна повітряна кишеня прорветься, сусідні забезпечать достатній рівень амортизації. Саме тому пухирчаста упаковка є кращим рішенням для транспортування особливо тендітних виробів.

Крім відмінних гідроізоляційних властивостей, пузирчата плівка має високі теплозберігаючі характеристики. Плівка з повітряними бульбашками довго тримає вихідну температуру запакованого предмета, тому її рекомендується використовувати для зберігання і перевезення товарів, чутливих до перепадів температур.

Повітряно - пузирчата плівка має легку вагу, тому не додає вагу вантажу. Ця характеристика особливо важлива для тих, хто займається вантажними і авіаперевезеннями оскільки висока вага вантажу знижує їх рентабельність.

Технічні характеристики пузирчатої плівки

Повітряно - пузирчата плівка буває дво- і тришарова. На амортизаційні властивості матеріалу впливає розмір і діаметр повітряних кишень: вища бульбашка - краще амортизує удари. Сьогодні виробники випускають плівку з діаметром повітряних бульбашок 6,10 і 30 мм і висотою від 3 до 10 мм. При цьому найпопулярнішою серед покупців є бульбашкова плівка з висотою повітряних секцій 4 мм і діаметром 10 мм. Саме таку пузирчату плівку ви можна недорого купити на сайті Glory Front.

Як роблять бульбашкову плівку

Багатьох цікавить питання, як бульбашки повітря потрапляють всередину плівки. Насправді все геніальне просто. Бульбашкова плівка виготовляється з гранул поліетилену, які розплавляються, після чого розм'якшення маса у вигляді двох м'яких листів відправляється на формувальний барабан. У поверхні барабана є безліч отворів певного діаметру. Коли перший лист поліетилену лягає на барабан, створюється вакуум, завдяки чому м'яка маса затягується всередину отворів на певну глибину і миттєво застигає. Другий шар одночасно накриває перший лист. Проходячи через роликові барабани, обидва листи щільно згуртовуються і відразу охолоджуються. В результаті виходить двошарове полотно з повітряними кишенями. Для виготовлення тришарової пузирчатої плівки на двошарове полотно наплавляється додатковий шар плівки.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"