Офісний папір

250.00 грн/шт.
Детальніше
1250.00 грн / 5 шт.

Офісний папір А4

Офісний папір - універсальний матеріал, призначений для роботи з різною офісною технікою: принтерами, факсами, копірувальними апаратами. Крім цього вона використовується для особистого використання: записів, малюнків, художніх робіт.

Технічні характеристики офісного паперу

Стандартний офісний папір має розмір А4 (210х297 мм). З таким форматом працюють усі принтери та копірувальна техніка. Рідше в офісах використовується формат А3 (297х420 мм).

Для використання з різною офісною технікою стандартною нормою вважається щільність 80 г / м2. Однак папір для офісу випускається в більш широкому діапазоні площини - від 60 до 240 г / м2.

Важливими характеристиками є білий колір (ISO) та якість (CIE). Перший параметр визначає оптичну властивість наближеності кольорів до білого, а також кількість світла, яке відображає поверхня. За параметрами, що визначаються у відсотках: чим вище показники, тим більш якісний офісний папір.

Офісний папір продається упаковками по 100, 250 і 500 листів.

Вибір офісного паперу за класами

Щоб спростити покупцям вибір, офісний папір підрозділяється на класи:

  • Папір класу А має високу якість і, відповідно, вартість. Непрозорість 92% і вище, ISO 98% і CIE 161% і вище. Висока білизна забезпечує максимальну якість передачі кольрів та контрастності в чорно-білому варіанті. Такий якісний папір підходить для двостороннього кольорового та монохромного друку на сучасних швидкісних лазерних принтерах та копірах.
  • Папір класу В має нижчі характеристики: непрозорість 91-92%, ISO 97-98% та CIE 152-160%. Такий папір можна використовувати для одностороннього та двостороннього друку та лазерного копіювання, а також друку на струйних принтерах.
  • Папір класу С має непрозорість 89-90%, ISO 92-94% та CIE 135-146%. Можна використовувати лише для одностороннього монохромного друку. Завдяки доступній ціні, на сьогоднішній день це самий затребуваний варіант для друку документів та ксерокопірування в офісах, банках, навчальних закладах усіх рівнів. Також це оптимальний варіант, якщо папір буде використовуватися для письма.

Оскільки паперова продукція витрачається досить швидко, значно вигіднішим є придбання офісного паперу А4 оптом в інтернет-магазині Glory Front, щоб завжди мати необхідний запас.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"