Касова стрічка

35.00 грн/шт.
Детальніше
2100.00 грн / 60 шт.

Касова стрічка для чеків та квитанцій

Касовий чек - це документ, що підтверджує факт придбання товару або оплати певних послуг. Щоб роздрукувати цей розрахунковий документ, використовуються різні касові пристрої з функцією друку чеків на спеціальній касовій стрічці, яка представляє собою довгу паперову смугу, скручену рулоном.

Як вибрати касову стрічку

Стрічки для друку чеків використовуються в касових апаратах, фіскальних реєстраторів, банкоматах, платіжних терміналах, POS-системах, вендінгових апаратах і різній контрольно-касовій техніці:

Кожному контрольно-касовому апарату підходить певний розмір чекових стрічок. Вироби відрізняються за кількома параметрами:

  • тип касової стрічки;
  • її ширина;
  • зовнішній діаметр рулону, який залежить від довжини намотування;
  • внутрішній діаметр втулки рулону.

Чекова стрічка: технічні характеристики

Для виготовлення стрічок для касових апаратів застосовують білий офсетний папір щільністю 55-65 г / м2. Офсетні чекові стрічки бувають одно- і двошаровими. З впровадженням онлайн-кас, коли вся інформація про проведені операції зберігається в пам'яті пристрою або передається в систему обліку, потреба зберігати копію виданого чека на окремому рулоні стрічки відпала. Тому сьогодні багатошарові стрічки практично не використовуються.

Одношарові чекові стрічки, як зрозуміло з назви, складаються з одного шару паперу, на який інформація може наноситися чорнильним, капілярним способом або методом термодруку. На сьогоднішній день касове обладнання з термопринтером є найсучаснішим і використовується скрізь. У таких пристроях застосовується одношарова касова стрічка з термоактивні покриттям. Термоголовка точково впливає на покриття, і на папері з'являються написи.

В інтернет-магазині Glory Front можна купити оптом одношарову касову стрічку з термопокриттям, що випускається шириною 44, 57.5 і 80 мм. Зверніть увагу, що багато апаратів підтримують відразу декілька розмірів чекових термострічок. Діаметр втулки може бути 12 або 18 мм, і цей параметр повинен підбиратися під конкретну модель контрольно-касового пристрою. Цю інформацію можна знайти в супровідній технічній документації.

При виготовленні чекових стрічок для касових терміналів перед останніми 5 метрами на папір наноситься червона смуга. Вона допомагає побачити, що стрічка в рулоні добігає кінця, і її необхідно замінити.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"