Гофрокартон

17.00 грн/шт.
Детальніше
17.00 грн / 1 шт.

Гофрокартон - багатошарова картонна упаковка

Картонна упаковка і тара практично повністю замінила дерев'яні та пластикові ящики. Для її виготовлення зазвичай використовується гофрокартон, який відрізняється доступною ціною і високими експлуатаційними характеристиками.

Особливості та види гофрованого картону

Гофрокартон складається з декількох шарів: плоский шар називається лайнером, гофрований (хвилястий) - флютинг. Окремо виділяється лицьовий шар топ-лайнер. Хвилястий шар виконує функцію ребер жорсткості, і саме він відповідає за міцність картонної упаковки.

Плоскі і гофровані шари склеюються між собою, а їх кількість визначає тип гофрокартону:

  • Двошаровий складається двох шарів: плоского і хвилястого. Оскільки такий гофрокартон досить гнучкий, він продається в рулонах і використовується як матеріал прокладки або обгортки.
  • Тришаровий гофрокартон має два плоских і один гофрований шар, завдяки чому підвищується міцність матеріалу. Починаючи з трьох шарів і далі, гофорокартон випускається листами.

Кількість шарів вказується в маркуванні гофрокартону: Д - двошаровий, Т - тришаровий, П - п'ятишаровий, С - семишаровий.

Тришаровий гофрокартон має оптимальну товщину і щільність за доступної ціни, тому він є найпопулярнішим пакувальним матеріалом. З листів роблять різні коробки і лотки. Також 3-х шаровий гофрокартон часто використовують як матеріал прокладки в комбінованій упаковці.

Переваги листового гофрокартону

На сайті Glory Front можна купити високоякісний тришаровий гофрований листовий картон, який підходить для виготовлення упаковки малих і середніх розмірів.

При легкій вазі гофрований картон має високу міцність і здатний витримувати вагу до 20 кг. У коробках з гофрокартону можна зберігати і транспортувати будь-які товари продовольчої і непродовольчої групи.

Виробництво гофрованого картону екологічно безпечне, оскільки він виготовляється з вторинної сировини - макулатури. Також картон легко утилізується або сам піддається вторинній переробці.

Коробки з гофрокартону виглядають привабливо. Крім цього, на верхній шар можна наносити друк, що дозволяє створювати фірмову упаковку.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"