Термоетикетка

180.00 грн/шт.
Детальніше
3780.00 грн / 21 шт.

2.00 грн/шт.
Детальніше
200.00 грн / 100 шт.

35.00 грн/шт.
Детальніше
2520.00 грн / 72 шт.

48.00 грн/шт.
Детальніше
2352.00 грн / 49 шт.

40.00 грн/шт.
Детальніше
2000.00 грн / 50 шт.

36.00 грн/шт.
Детальніше
1980.00 грн / 55 шт.

40.00 грн/шт.
Детальніше
2000.00 грн / 50 шт.

50.00 грн/шт.
Детальніше
2000.00 грн / 40 шт.

Термоетикетка - зручне маркування

Кожен товар в супермаркеті або магазині повинен мати етикетку, на якій вказується основна інформація про продукт. Якщо упаковка не має потрібної інформації, наприклад, коли товар розфасовується безпосередньо в торговій точці співробітниками і самостійно зважується покупцем, для маркування продукції використовуються термоетикетки.

Що таке термоетикетка

Термоетикетка - це самоклеючий стікер, що складається з трьох шарів:

  • Верхній шар - папір з термочутливим покриттям. В процесі друку термоголовка друкувального пристрою впливає на певні точки на папері, внаслідок чого на ньому з'являється потрібне зображення або текст. Термоголовки є елементом термопринтерів і ваг з функцією термодруку.
  • Середній шар - папір з нанесеним клейовим складом є основою етикетки. Клейовий шар має високу адгезію, завдяки чому етикетка надійно фіксується навіть на нерівній поверхні.
  • Третій шар - скручена в рулон підкладка, на яку нанесені термоетикетки.

Сфери використання термоетикеток

Найчастіше самоклеючі термоетикетки використовуються в сфері торгівлі для нанесення інформації про товар:

  • штрих код;
  • найменування та вага;
  • дата виробництва або фасування;
  • термін придатності тощо.

Але оскільки у такий спосіб можна швидко нанести будь-яку змінну інформацію, сфера використання термоетикеток виходить далеко за рамки торгівлі. Вони застосовуються в поштових компаніях, службах доставки, аеропортах, відділах логістики підприємств, на складах тощо.

Особливості термоетикеток ЕКО

В інтернет-магазині Glory Front можна купити самоклеючі термоетикетки Т.ЕКО для принтера і стікеровочних ваг з функцією термодруку.

Паперовий шар самоклеючих термоетикеток ЕКО виконаний з паперу, що не містить деревину. Він не має додаткового захисного шару, чим пояснюється доступна ціна продукції. Варто врахувати, що під впливом прямих сонячних променів нанесена інформація вигорає за 2-4 тижні. Тому такі стікери рекомендується використовувати там, де цього терміну достатньо для виконання поставлених перед етикеткою завдань.

Етикетки мають різний розмір: 30х20, 40х50, 58х40, 100х100 та ін. Також відрізняється кількість стікерів в одному рулоні. Тому важливо правильно підібрати ширину і висоту рулону так, щоб він розмістився на принтер. Крім рулонних термоетикеток на нашому сайті можна купити самоклеючі етикетки на аркушах А4, які можна використовувати на звичайних принтерах.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"