Стрейч плівка

210.00 грн/шт.
Детальніше
1260.00 грн / 6 шт.

205.00 грн/шт.
Детальніше
1230.00 грн / 6 шт.

215.00 грн/шт.
Детальніше
1290.00 грн / 6 шт.

347.00 грн/шт.
Детальніше
2082.00 грн / 6 шт.

361.00 грн/шт.
Детальніше
2166.00 грн / 6 шт.

290.00 грн/шт.
Детальніше
1740.00 грн / 6 шт.

116.67 грн/шт.
Детальніше
1400.00 грн / 12 шт.

125.00 грн/шт.
Детальніше
1500.00 грн / 12 шт.

Стрейч плівка - максимально адаптивне пакування

Стрейч плівка - найпопулярніший пакувальний матеріал, який застосовується в побуті і різних професійних сферах. Така популярність обумовлена ​​доступною ціною, високими технічними характеристиками і різноманіттям видів еластичної полімерної упаковки.

Переваги стрейч плівки

Головна перевага стрейч плівки - здатність до розтягування зі зворотним ефектом. Це означає, що при обмотуванні товару матеріал може розтягуватися в кілька разів, а після обмотки повертатися в початковий стан. Завдяки цьому створюється утримує сила, яка забезпечує надійну фіксацію вантажу.

Пакувальний стрейч має вибіркову адгезію. Під час обмотки шари прилипають один до одного, що в результаті створює дуже щільну і герметичну упаковку, але при цьому матеріал не прилипає до товару, що упаковується.

Стрейч плівка стійка до розривів, проколів і продавлювання, відмінно переносить екстремально низькі і високі температури без втрати технічних властивостей.

Висока еластичність і міцність на розрив дозволяє стрейч плівці підлаштовуватися під форму предмета, тому її можна використовувати для обмотки абсолютно всього.

Види стрейч плівки

За сферою застосування матеріал буває двох видів:

  • Харчова плівка товщиною 5-11 мікрон відрізняється підвищеною газопроникненістю. Завдяки дихаючим властивостям харчового стрейча, продукти не пріють і зберігають свіжість. Крім упаковки харчових продуктів, тонку плівку можна застосовувати в різних косметичних і СПА-процедурах.
  • Технічна стрейч плівка товщиною від 13 до 30 мікрон використовується для обмотки товарів непродовольчої групи, твердої тари і ящиків, при упаковці великогабаритних вантажів і формуванні палет. Щільна стрейч плівка стійка до розривів та проколів, не пропускає всередину пил, вологу і маслянисті рідини.

Особливості вибору стрейч плівки

Первинна плівка виробляється з первинних поліетиленових гранул вищого сорту. Вторинна виготовлена ​​з переплавлених поліетиленових відходів. Вторинна стрейч плівка має доступнішу ціну, але її заборонено використовувати з харчовими продуктами, лікарськими препаратами, обладнанням та інструментами, які вимагають стерильності.

При виборі пакувального матеріалу важливо врахувати спосіб його використання:

  • Ручні плівки мають товщину 15-20 мікрон і пре-стрейч 150%, тобто 1 метр плівки може розтягуватися до 2,5 м. Стрейч плівка з такими показниками застосовується виключно для ручного пакування.
  • Машинні плівки можуть застосовуватися на спеціальному обладнанні - палетообмотувачі. Плівки мають товщину 17-30 мікрон і попереднє розтягнення від 150 до 300%. З них:
  • 150% - підходить для паллеталайзерів без престрейчевого механізму.
  • 180-220% - може використовуватися на пакувальному обладнанні з престрейчевим механізмом і без нього.
  • 300% - призначені для високошвидкісних палетопакувальників з престрейчевим механізмом.

В інтернет-магазині Glory Front можна купити харчову і технічну прозору і кольорову стретч плівку шириною 250 і 500 мм. В асортименті доступні рулони стрейч плівки різної ваги і довжини, що дозволить підібрати оптимальний варіант пакувального матеріалу.

Більше 7 років на ринку пакувальних матеріалів Відправляємо по україні, знаходимось  у Вінниці Працюємо з відомими мережами та магазинами
Glory-Front все для пакування   Розробка магазину "Webhit"